W Apex Legends pojawiły się jump pady, ale bez Octane’a

Ezgif.com webp to jpg

Ekipa z Respawn musi się dobrze bawić „kosztem” graczy. Ludzie niecierpliwią się i oczekując informacji na temat battle passa, robią niestworzone rzeczy dookoła Apex Legends. Jedni wypuszczają fałszywe przecieki na temat nowych herosów, inni przeszukują pliki gry w poszukiwaniu poszlak. W efekcie doszło do sytuacji, w której deweloperzy musieli zareagować i wszystkich uspokoić.

Dzięki tak sporemu zainteresowaniu grą „wiemy” również, że nową postacią w tym battle royale’u teoretycznie będzie Octane. „Wyciekły” również jego umiejętności – zresztą już pewnie o tym słyszeliście. Jego ulti miało pozwolić przywołać jump pada (wyskocznię) w dowolnym miejscu. Problem tylko w tym, że takie jump pady pojawiły się właśnie w grze, a Octane’a jak nie było, tak nie ma!

I teraz nie wiadomo, czy Respawn bawi się z nami w kotka i myszkę, zapowiadając w ten sposób rychły debiut nowej legendy, czy wręcz odwrotnie. Twórcy mogą zagrać na nosie wszystkich i zwyczajnie wprowadzić jump pady, jako element mapy, zabijając w ten sposób doniesienia o umiejętnościach Octane’a. Możliwości jest wiele, ale w tym wszystkim cieszy jedno – dobrze wiedzieć, że deweloperzy nie siedzą bezczynnie, tylko aktywnie biorą udział w całej zabawie.

Jump pady możecie znaleźć aktualnie dookoła lokacji o nazwie Market (Targ). Miłego skakania :).

Zobacz także

4 komentarzy