W Apex Legends ruszyło wydarzenie „Przebudzenie”

Dodany przez PefriX 3 dni temu
1 381
W Apex Legends ruszyło wydarzenie „Przebudzenie”

Wydarzenie „Przebudzenie” oficjalnie ruszyło w Apex Legends, a w raz z nim do gry trafiły przedmioty kosmetyczne oraz kilka innych atrakcji, jak np. Klinika Lifeline. Klinika Lifeline to nowe miejsce, w którym możecie się zrelaksować i odpocząć. Ten nowoczesny budynek znajduje się pomiędzy Ogrodami a Zarośniętymi wieżami, w północno-wschodniej części Olimpu.

Na samym środku głównego poziomu przychodni znajduje się punkt leczniczy Dzięki niemu legendy mogą korzystać z najlepszego automatycznego systemu leczenia na Odludziu. Kiedy ranne legendy staną na platformie, zostanie aktywowana i przyczepiona do nich lecznicza więź. Jeśli punkt leczniczy jest naładowany, będą nieprzerwanie uzdrawiani. Wyświetlacze punktu leczniczego wskażą też, czy punkt w danym momencie się ładuje, czy też kogoś uzdrawia. Powrócił również tryb kontroli - tym razem Skraj Świata dołączy do rotacji z Olimpem i Punktem Burzowym. 

Wraz z wydarzeniem kolekcjonerskim „Przebudzenie” w grze pojawi się również zupełnie nowy zestaw 24 ograniczonych czasowo tematycznych przedmiotów kosmetycznych. Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia (za monety Apex albo metale rzemieślnicze) lub do znalezienia w pakietach Apex wydarzenia „Przebudzenie”, w trakcie jego trwania. 

Zbierzcie wszystkie 24 tematyczne przedmioty kosmetyczne z wydarzenia, aby odblokować najnowszą pamiątkę (heirloom) Walkirii: „Suzaku”. Poza tym codziennie możecie otrzymać do 1600 punktów, a wyzwania odświeżają się każdego dnia. Każde z tych wyzwań współgra z przepustką bojową, dzięki czemu można ukończyć ich kilka za jednym razem.

Wydarzenie zmieniło również działanie niektórych elementów Apex Legends – Respawn pobawiło się balansem, ale o tym poczytacie dogłębniej w tym miejscu.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube