W Apex Legends ruszyły łowy na innych graczy

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
1 1224
W Apex Legends ruszyły łowy na innych graczy

Zabijcie lub zgińcie w wydarzeniu kolekcjonerskim „Wewnętrzna bestia” w Apex Legends! Za pomocą datapadu łowów śledźcie oddział, który stał się Waszą zwierzyną, i zlikwidujcie go, aby otrzymać nagrodę podczas przejęcia„Łowów”. Uważajcie jednak, gdyż zwierzyna może przeżyć czas trwania łowów lub zlikwidować łowców, by zgarnąć nagrody.

Złapcie ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne z wydarzenia, takie jak skórka „Strażniku tropicieli” Bloodhound i „Pełna paszcza” na PM CAR. która świetnie sprawdzi się w walce na bliskim dystansie. Schwytajcie wszystkie 24 ograniczone czasowo przedmioty przed końcem wydarzenia, by zdobyć nowy, pamiątkowy nóż motylkowy Octane’a, wystarczająco ostry, by przebić się przez gęstą dżunglę… i wrogie oddziały.

Wypatrujcie wyjątkowych datapadów z danymi dotyczącymi łowów podczas nierankingowych rozgrywek Battle Royale, aby został Wam przydzielony oddział zwierzyny, który musicie upolować. Łowy są dostępne na całej mapie i można je aktywować w dowolnym momencie gry.

Losowo wybrane wrogie oddziały będą przez ograniczony czas oznaczone jako zwierzyna. Zachowajcie czujność, gdyż polujący łowcy będą otrzymywać aktualizacje dotyczące tropienia. I stawiajcie rozważnie kroki – gdy znajdziecie się niebezpiecznie blisko swojej zwierzyny (~70 m), zostanie ona ostrzeżona.

Łowy ruszyły w Apex Legends wczoraj, 5 marca.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube