W Apex Legends w ramach wydarzenia zaczynacie zabawę z pancerzem!

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
1 1857
W Apex Legends w ramach wydarzenia zaczynacie zabawę z pancerzem!

W ramach atrakcji Respawn wprowadziło do Apex Legends nowe wydarzenie. Od 28 kwietnia dostępny jest event bojowy, rozgrywający się na Skraju Świata. Idea zabawy jest taka, że przez następnych 14 dni cała koncepcja rozgrywki będzie ewoluowała. Twórcy zapewniają, że w tym czasie zobaczymy zupełnie nową odsłonę pancerzy. 

Podczas wydarzenia tylko jeden rodzaj pancerza będzie dostępny w danym momencie. Wszyscy gracze rozpoczną walkę już z nim, więc to wielka zmiana sama w sobie. Gracze otrzymają również na starcie P2020. Wszystkie pancerze zostaną usunięte z puli łupów, ale ogniwa tarcz i baterie, a także tak bardzo uwielbiane przez graczy łupy, nadal będą dostępne. Pancerz jest jedynym wyjątkiem. 

Rozkład wydarzenia: 

  • Wtorek 28 kwietnia, 19:00  – sobota 2 maja, 19:00: Tylko pancerz 1. poziomu (biały).  
  • Sobota 2 maja, 19:01 – środa 6 maja, 19:00: Pancerz 2. poziomu (niebieski).
  • Środa 6 maja, 19:01 – sobota 9 maja, 19:00: Pancerz 3. poziomu (fioletowy).
  • Sobota 9 maja, 19:01 – wtorek 12 maja, 19:00 (w momencie rozpoczęcia sezonu 5.): Tylko osłona ewoluująca.  

Wydarzenie bojowe to tylko jeden ze sposobów, które pozwolą Respawn na eksperymentowanie z rozgrywką w Apex Legends. Deweloper zapowiada, aby spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek w sezonie 5. i w dalszej przyszłości. 

Równocześnie twórcy podają, że chcą o tydzień wydłużyć sezon 4., dając szansę posiadaczom przepustki bojowej na wykorzystanie jej do samego końca i pozwalając zapaleńcom zyskać jeszcze jeden poziom w grze rankingowej, nim 12 maja ruszy sezon 5. 

Co poza tym? Wszystko wskazuje na to, że Revenant otrzyma swojego nemezis, a raczej swoją, bowiem Respawn nader wyraźnie zapowiada wprowadzenie nowej, damskiej postaci do Apex Legends. Wszystko wskazuje na to, że będzie to dorosła wersja dziewczynki, której ojca zamordował Revenant – całość widzieliśmy na filmiku zapowiadającą postać. Teoretycznie jeszcze dzisiaj powinniśmy otrzymać więcej informacji na ten temat, więc trzymajcie rękę na pulsie!


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube