W Diablo Immortal będziemy szybciej zdobywać przedmioty legendarne

Dodany przez guru ponad rok temu
2 5723
W Diablo Immortal będziemy szybciej zdobywać przedmioty legendarne

Zacznijmy od tego, że 14 grudnia Diablo Immortal otrzyma drugi “dodatek”, drugi Major Update w swojej historii.

Blizzard zaimplementuje Stormpoint – nową lokację, która poszerzy historię Diablo Immortal i wprowadzi nową linię zadań. “Stormpoint zapewni graczom więcej możliwości farmy, nagród i wyjątkowych wydarzeń w całej strefie”.

Jednak o wiele ciekawszą zmianą – z perspektywy graczy – będzie szybsze zdobywanie przedmiotów legendarnych i zestawów, a co za tym idzie, efektywniejsze podnoszenie Combat Ratingu. Tak, aby gracze z “zaległościami” – którzy grają w Immortala z przerwami – mogli dogonić inne osoby i brać udział w tych samych end-game’owych wyzwaniach.

W obecnej formie Immortal istnieje sytuacja, w której gracz może nadrobić zaległości w doświadczeniu, ale jego ocena bojowa jest wciąż zbyt niska, aby brać udział w różnych aktywnościach.

Dlatego zwiększymy premię do doświadczenia, jeśli jesteś znacznie w tyle za serwerowym poziomem mistrzowskim. Pojawią się również sposoby, w którym gracze z tyłu mogą podnieść swój Combat Rating, zwiększając tempo, w jakim otrzymują przedmioty legendarne i zestawy.

Pojawią się także pewne poprawki do rajdów Helliquary. “W nadchodzącej aktualizacji będzie można zmienić bossa docelowego rajdu bez wychodzenia z rajdu, co ułatwi poszukiwaczom przygód rzucanie kolejnych wyzwań różnym bossom”.

Więcej TUTAJ.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube