W Elder Scrolls Online wreszcie można normalnie grać. Naprawiono europejski serwer

Dodany przez guru ponad rok temu
13 4034
W Elder Scrolls Online wreszcie można normalnie grać. Naprawiono europejski serwer

Wszystkiego Najlepszego dla Elder Scrolls Online, które właśnie dzisiaj – 4 kwietnia – obchodzi swoje kolejne urodziny.

Od premiery gry minęło już dziewięć lat (2014 – 2023), ale ESO to wciąż jeden największych, najlepszych i najpopularniejszych MMORPG-ów na świecie. Gra śmiało może być umieszczana w tym samym szeregu co World of Warcraft, Final Fantasy XIV czy Lost Ark.

Baa, pod pewnymi względami (fabuła, questy, crafting, design świata, otwarte PvP) Elder Scrolls Online przebija nawet wyżej wymienione tytuły.

***

Ale najlepszym prezentem na urodziny ESO jest… dzisiejsza wymiana europejskiego megaserwera (PC-EU). Od dzisiaj granie w Elder Scrolls Online powinno być pozbawione problemów technicznych.

Bo niestety słaba kondycja PC-EU była jedną z największych bolączek gry. W godzinach szczytu czy przy okazji premier dodatków/DLC, gracze napotykali ogromne problemy z logowaniem, pingiem czy wyszukiwaniem ekipy do dungeonów. 

Wymiana sprzętu była zaplanowana już dawno temu, ale ze względu na pandemię koronawirusa oraz późniejsze problemy z otrzymaniem komponentów spowodowały, że Zenimax Online Studios przeprowadza tę operację dopiero teraz.

Prace serwisowe rozpoczęły się o 2:00 w nocy i potrwają do 16:00 czasu polskiego.

Szczegóły TUTAJ.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube