W Foxhole gracze zajmujący się logistyką na polu bitwy, strajkują

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 4175
W Foxhole gracze zajmujący się logistyką na polu bitwy, strajkują

Foxhole to niezwykle specyficzny, niszowy tytuł, który najłatwiej określić, jako „izometryczny symulator wojny”. Wszystko oddane zostało tam w ręce graczy, którzy muszą organizować się i wyznaczać sobie role, aby przesuwać linię frontu. Oznacza to, że są osoby walczący bezpośrednio w bitwach, jak i te zapewniające wsparcie. W końcu machina wojenna musi mieć regularne dostawy amunicji oraz innych materiałów!

Dlatego w Foxhole niezwykle istotną rolę odgrywa logistyka. Gracze zajmujący się nią aktualnie strajkują w omawianym tytule, a wszystko z powodu deweloperów. Wszystko zaczęło się od petycji, którą podpisało 1800 osób. Logistics Organization for General Improvement (LOGI) wysłało swoje wątpliwości do twórców Foxhole, prosząc o zaadresowanie problemów. Deweloperzy jednak nie odpowiedzieli, więc zaczął się strajk.

Tutaj należy zrozumieć, że bunt grupy graczy zajmującej się bardzo specyficzną rolą na polu bitwy, był odczuwalny dla wszystkich. Nagle okazało się, że nie da się prowadzić skutecznie działań wojennych, bowiem brakowało materiałów. Żołnierze ginęli na froncie, bo brakowało im amunicji, a w Foxhole cała wojna opiera się właśnie na działaniach graczy. Dlatego i inne osoby zaangażowane w grę postanowiły pomóc strajkującym.

Twórcy Foxhole jeszcze nie zareagowali na całe zamieszanie. O co jednak chodzi graczom zajmującym się logistyką? W zasadzie proszą o jedno – ulepszenie ich gameplayu. Społeczność chce naprawienia błędów oraz poprawienia obecnego systemu, który sprawia, że spełnianie tej roli nie jest w żaden sposób przyjemne czy satysfakcjonujące. Jak to mówi młodzież? „Nie oddaje”. Wypisano nawet 11 głównych bolączek. Wszystko znajdziecie w tym miejscu.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube