W grudniu Warframe stanie się jeszcze większy i lepszy – pora na The New War!

Dodany przez PefriX około rok temu
6 3409
W grudniu Warframe stanie się jeszcze większy i lepszy – pora na The New War!

Digital Extremes w końcu poinformowało, kiedy Warframe otrzyma nowy, wyczekiwane dodatek o nazwie The New War. Otrzymamy go jeszcze w tym roku i na pewno w grudniu, ale kiedy dokładnie? Tego niestety nie podano, bo data może się lekko zmienić. Czy jest jednak na co czekać?

The New War to darmowy dodatek do Warframe, który był już kilkukrotnie przesuwany. W ramach rozszerzenia gracze otrzymają ogromną ilość nowości fabularnych. Historia pchnięta zostanie dalej, opowiadając przy tym o czymś nowym. Miejscem akcji będzie Ziemia, a przeciwnikiem armia niepowstrzymanych maszyn, zwana Sentients. Powód? Inwazja oczywiście! Nasi oponencie postanowili pozbyć się całego życia z wszechświata.

The New War zaoferuje możliwość sterowania inną postacią, poza naszym warframem. Przyjdzie nam wcielić się np. w żołnierza przemierzającego otwartą strefę i walczącego z Sentients. Postać ta będzie miała własne umiejętności, a z czasem przerzucimy się na innego bohatera. Na prezentacji pokazany był inżynier Corpusu imieniem Veso. Posiadał inne zdolności i specjalizował się w kontroli swojego robotycznego towarzysza, Moa. Pokazano również możliwość wcielenia się w Teshin, którego gracze Warframe powinni znać.

The New War będzie bardziej oskryptowane i nie zaoferuje takiej swobody, jak inne otwarte strefy w Warframe. Niemniej ma być to przede wszystkim fabularny dodatek do gry. W zasadzie Digital Extremes wprost mówi o tym, że będzie to najdłuższy quest do Warframe, który ma ponad 300 stron skryptu. Co ciekawe, pierwszy raz wspomniano w ogóle o tym rozszerzeniu w 2018 roku! Wygląda na to, że firma jest w końcu gotowa na jego debiut.

Wraz z The New War otrzymamy również nowego warframe’a (czterdziestego ósmego!), więcej przedmiotów, a także kolejne opcje customizacji. Aby umilić czas oczekiwania na dodatek, Warframe odpali Prime Resurgence już 16 listopada. Dzięki temu wydarzeniu gracze będą mogli zdobyć część Prime Warframes oraz Prime weapons, które stały się niedostępne do normalnego zdobycia.

Co będzie można zdobyć i kiedy?

  • Week 1: November 16 - Mag Prime & Nova Prime
  • Week 2: November 23 - Limbo Prime & Trinity Prime
  • Week 3: November 30 - Mesa Prime & Hydroid Prime
  • Week 4: December 7 - Volt Prime & Loki Prime
  • Week 5: December 14 - Vauban Prime & Ash Prime
  • Week 6: December 21 - Oberon Prime & Nekros Prime
  • Week 7: December 28 - Saryn Prime & Valkyr Prime
  • Week 8: January 4 - Ember Prime & Frost Prime
  • January 11 - Last-chance for Weeks 1-4 content, plus Rhino Prime & Nyx Prime
  • January 18 - Last-chance for Weeks 5-8 content, plus Rhino Prime & Nyx Prime

Digital Extremes potwierdziło również, że 30 listopada otrzymamy pełny cinematic trailer nowego dodatku, a podczas transmisji na Twitchu będzie można zdobyć łakocie!


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube