W Guild Wars 2 możecie głosować na nazwę nowego zestawu broni do PvP oraz WvsW

88fc5newcompetitive

Nazewnictwo w grach to ważna sprawa, a już zwłaszcza sieciowych. W końcu bieganie z Mieczem Destrukcji Ostatecznej lub Młotem Na Czarownice ma ogromny wpływ na szacunek na dzielni. Nikt chyba nie chce pokazywać się w Tyrii z Kosturem Hello Kitty, prawda? Dlatego ArenaNet daje możliwość nazwania nowego zestawu (setu) broni w Guild Wars 2, które związane będą z PvP oraz WvsW.

Tutaj uprzedzam, że nie możecie dawać własnych sugestii nazw. Udostępniono cztery propozycje z których możecie wybierać. Deweloperzy zabezpieczyli się w ten sposób, aby „przypadkiem” nie okazało się, że społeczność postanowiła trollować. Nie jestem w Internetach od wczoraj, więc oczami wyobraźni widzę propozycje pokroju Topora Twojej Starej, czy innych śmieszków.

Co jest zatem do dyspozycji?

  • Mist Champion’s Weapon Set (Przykładowo: Mist Champion’s Dagger)
  • Mist Lord’s Weapon Set (Przykładowo: Mist Lord’s Dagger)
  • Gilded Weapon Set (Przykładowo: Gilded Dagger)
  • Elegant Weapon Set (Przykładowo: Elegant Dagger)

Głosować możecie na forum Guild Wars 2, a dokładnie pod tym linkiem. Ankieta dostępna będzie do 5 lipca, więc nie zwlekajcie. Szkoda tylko, że o wyglądzie nie można zdecydować.

Na forum znajdziecie sporo propozycji nazw i powiem Wam szczerze, że zestaw broni do PvP akurat mógłby nazywać się Salty Weapon Set – chyba nikt by z tym problemu nie miał :).

Zobacz także

4 komentarzy