W Guild Wars 2 wracamy do Living World Season 1

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
7 2729
W Guild Wars 2 wracamy do Living World Season 1

ArenaNet faktycznie mogłoby lepiej promować wydarzenia i atrakcje w Guild Wars 2. Mnie prawie uciekła informacja o tym, że czeka nas Return to Living World Season 1! Nie zdziwiłbym się, gdyby sporej ilości osób ten event mignął gdzieś niezauważony. Zwłaszcza że trwa jedynie do 23 stycznia.

W każdym razie gracze Guild Wars 2, pora powrócić do odnowionej wersji atrakcji z 2013 roku. Mowa o oryginalnym Living World Season 1, który na potrzeby współczesnej wersji tego MMORPG-a został nieco zmodyfikowany. Możecie z niego korzystać z formy epizodycznej i brać udział w rozmaitych atrakcjach, a także zgarniać nagrody.

Ponoć część graczy nie jest zadowolona z tej edycji Living World Season 1, które nie zawiera istotnych nowości czy interesujących elementów. Nikogo nie zdziwiłoby, gdyby dla ArenaNet wydarzenie to było jedynie zapychaczem przed innymi nowościami do Guild Wars 2. Niezależnie jednak od tego, czy marudzicie, czy nie, z atrakcji możecie korzystać do 23 stycznia za darmo! A to uczciwa cena.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube