W końcu już jest nowa piosenka i teledysk League of Legends z okazji Worlds 2019

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
14 3226

Riot Games przyzwyczaił już nas, że z okazji mistrzostw świata (Worlds) w League of Legends wypuszcza specjalny teledysk animowany z unikalnym utworem towarzyszącym. Całość dostępną macie powyżej. Materiał budzi mieszane uczucia, a głównie ze względu na muzykę. Społeczność zwraca uwagę, że brakuje jej mocy i zwyczajnie wypada słabo, na tle utworów z poprzednich lat.

Ja również podzielam to zdanie, ale za to zachwycam się samą animacją. Riot Games wypuszcza coraz lepsze, animowane materiały, a ten ma również drugie dno. Dowiedziałem się bowiem, że występujące w nim postacie z gry oraz gracze nie zostali dobrani przypadkowo. Są to ostatnie, największe „wpadki” profesjonalnych graczy League of Legends:

  • Rookie's Lissandra - Worlds 2018
  • Cap's Irelia - Worlds 2018
  • Faker's Karma - Worlds 2017

Całość symbolizować ma potwory w głowach zawodowych graczy, którzy muszą uporać się z porażkami z przeszłości, aby móc walczyć o „lepsze jutro”. Dla niektórych może brzmieć to śmiesznie (patetycznie), ale przyznam szczerze, że podoba mi się taki smaczek.

Co Wy sądzicie o utworze Feniks za który odpowiadają Cailin Russo i Chrissy Costanza? Podobał się Wam animowany teledysk?


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube