W Korei gracze Elyon mogą już uczestniczyć w frakcyjnych wojnach dla 300 osób!

Elyon to jeden z tych projektów, który warto obserwować. Wiadomo, może wyjść z tego kaszanka lub zwykły średniak, niemniej na bezrybiu i rak ryba. W 2021 roku nie ma realnie wielu MMORPG-ów wartych uwagi, więc nie ma co wybrzydzać! Jeśli jesteście zwolennikami PvP to wspomniany tytuł otrzymał właśnie kolejny argument, aby dać mu szansę, gdy już u nas wyjdzie.

Na koreańskich serwerach Elyon pojawiła się aktualizacja dodającą specjalny tryb PvP dedykowany wojnom frakcji. W ramach zabawy dwa stronnictwa mogą uczestniczyć w bitwach dla maksymalnie trzystu graczy w jednym miejscu.

Wiemy coś więcej? Ten tryb PvP w Elyon oferuje dostęp do machin wojennych w postaci mechów, czy maszyn oblężniczych. Wiemy również, że o ile całość dedykowana jest walce pomiędzy graczami, to niczym „Castle Siege” będą tutaj występowały również elementy PvE.

Wojny frakcyjne będą odbywały się jedynie w weekendy. Frakcja, która w tym czasie zdobędzie najwyższy wynik (równocześnie będą odbywały się „trzy mecze” danego dnia) wygra. Ciekawe, jak to wyjdzie w praktyce i już nie mogę doczekać się tego w Europie. Chciałbym zobaczyć jak takie bitwy będą wyglądały w Elyon w praktyce oraz czy będzie wystarczająco dużo chętnych, aby je w ogóle zorganizować.

News podkradnięty z MMOCulture.

Zobacz także

3 komentarzy