W kwietniu Elder Scrolls Online wreszcie naprawi europejski megaserwer

Dodany przez guru ponad rok temu
5 2312
W kwietniu Elder Scrolls Online wreszcie naprawi europejski megaserwer

Europejski megaserwer (EU-PC) od dawna jest piętą achillesową Elder Scrolls Online. W godzinach szczytu lub przy okazji większych eventów/premier, Europejczycy mierzą się z wielkimi problemami technicznymi.

Nie mogą wejść do gry, nie mogą znaleźć ekipy do dungeonu, są wyrzucani z serwera itd.

Zenimax Studios już dawno temu obiecało wymienić sprzęt i zapewnić nam lepsze warunki, ale najpierw wybuchł COVID, potem nastąpiły problem z dostaniem odpowiednich komponentów, więc całą operację trzeba było przesunąć na marzec 2023.

Niestety, czeka nas kolejne opóźnienie… ale na szczęście bardzo nieznaczne. Nowy termin uruchomienia “nowego” EU-PC to kwiecień.

Opóźniamy operację o 1 lub 2 tygodnie z powodu spowolnienia dostaw. Jest to całkowicie poza naszą kontrolą i przepraszamy za to.

To dwutygodniowe opóźnienie sprawia, że ​​odświeżenie jest równoznaczne z marcową premierą aktualizacji 37, której z oczywistych powodów nie chcemy planować jednocześnie. Tak więc nowa data dla PC-EU to początek kwietnia, a PlayStation EU powinno nastąpić wkrótce potem.

Przedział czasowy ESO marzec/kwiecień jest zawsze bardzo zajęty. Mamy wiele wydarzeń i prawie zawsze mamy ważną aktualizację. Z tego powodu musimy przesunąć niektóre wydarzenia w kalendarzu, aby dać zespołowi ds. infrastruktury trochę świeżego powietrza do przeprowadzenia prac konserwacyjnych bez wpływu na bieżące wydarzenia.

Potwierdzenie TUTAJ.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube