W League of Legends oraz Teamfight Tactics świętują IDAHOTB

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
7 2902
W League of Legends oraz Teamfight Tactics świętują IDAHOTB

Riot Games podaje, że od 2018 roku oferuje w grze zawartość, która pozwala okazać wsparcie dla IDAHOTB, czyli Międzynarodowego Dnia Przeciwko Homofobii, Transofobii i Bifobii. W tym roku Tęczowy Puch będzie miał bardzo silną reprezentację w League i TFT.

Z tego powodu przywrócono ikonę Tęczowego Poro i dodano sześć nowych z odmiennymi specjalnymi animacjami obrony terytorialnej. Zamiast ograniczać się do jednego symbolu tęczy reprezentującego osoby różnych orientacji LGBTQIA+, gracze mają teraz więcej możliwości okazania swojego wsparcia i poczucia dumy.

Te kolorowe smugi działają tak jak w 2019 roku: wystarczy użyć odpowiedniej ikony i wejść do gry, aby zostawiać za sobą roziskrzony ślad! Te efekty pojawią się też w TFT. Ponieważ w TFT nie ma obrony terytorialnej, smuga pojawia się na karuzeli i podczas śmigania po kule łupów. Gracze korzystający z urządzeń przenośnych muszą najpierw użyć ikony na komputerze, aby efekt pojawił się również na ekranie telefonu.

Podobnie jak w zeszłym roku ikony można kupować tylko (za 1 NE!) przez ograniczony czas. Są dostępne już teraz w zestawach lub pojedynczo, ale musicie się spieszyć, bo znikną o 1 lipca o 9:00. Kupionych ikon możecie używać, kiedy chcecie, ale kolorowe smugi będą pojawiać się tylko do końca czerwca.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube