W lipcu odbędzie się 3er Open - polska, otwarta impreza e-sportowa dla amatorów

Turniej

W internecie już pojawiają się pierwsze relacje z imprezy ESPORT NOW, która odbyła się w ten weekend we Wrocławiu, a tymczasem już mamy zapowiedź kolejnej, hucznej, polskej imprezy, która odbędzie się latem tego roku. 

15-17 lipca w Gliwicach odbędzie się wydarzenie 3er Open, podczas którego będą miały miejsce otwarte turnieje Hearthstone, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, oraz Wolfenstein: Enemy Territory. Pula nagród będzie wynosiła 42,5 tysięca złotych, więc będzie o co powalczyć - tylko dla zawodników Hearthstone przewidziano 6 tysięcy złotych. Pomijając kwestie finansowe, taka impreza to doskonała okazja na sprawdzenie swoich możliwości i pokazanie się, zwłaszcza że w turnieju może wziąc udział każdy, kto zapisze się do wzięcia w nim udziału - nie trzeba być profesjonalnym zawodnikiem. Oprócz zapisów trzeba będzie wpłacić symboliczne wpisowe, w przypadku Hearthstone - 50 zł. Rejestracja potrwa do 30 czerwca. 

Oprócz głównych zmagań podczas imprezy odbędzie się konkurs Cosplay, najlepsi oczywiście także moga liczyć na nagrody pieniężne, tym razem z puli pięciu tysięcy złotych.

 Jannet “Incosplay” Vinogradova jako Trupia Wdowa z Overwatch. Mimo, że jest Rosjanką to może również pojawi się na polskiej imprezie, kto wie? ;)

Impreza będzie trwała 3 dni, a organizatorzy zadbali o to, byśmy się na niej nie nudzili. W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Chorzowskiej 5 będą na nas czekać rozmaite konkursy, mini-turnieje, strefa wolnego grania i wiele innych.

Więcej dowiecie się na oficjalnej stronie imprezy tutaj, oraz na facebooku tutaj.

Zobacz także

2 komentarzy