W New World znów wyłączono trading między graczami

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
18 4408
W New World znów wyłączono trading między graczami

New World jak na grę w Early Accessie radzi sobie całkiem całkiem! Błędy jakieś tam są, ale przecież możemy je wybaczyć! W końcu ten MMORPG nie zadebiutował w pełni jakiś rok temu i od tego czasu wcale nie pojawiają się w nim ten same problemy, prawda?

Śmieszki na bok, pora na konkrety. No więc znów wyłączono trading pomiędzy graczami. To w zasadzie dobra wiadomość, bo przynajmniej kolejny exploit nie jest nadużywany przez społeczność. Amazon podało, że kilka setek kont New World postanowiło wykorzystywać dwa błędy: jeden związany z opcją trade, a drugi ze stackowaniem bonusów house trophy. W efekcie kilka setek kont zostało tymczasowo zbanowanych, aż do wyjaśnienia sytuacji. 

Deweloperzy z tego powodu wyłączyli trading pomiędzy graczami, aż naprawią problem. Ekipa nie chce, aby gracze psuli dalej ekonomię na serwerach New World i jest to główny priorytet. Zmiana ta nie wymaga wyłączania serwerów, więc możecie grać do woli. Osoby, które wykorzystywały exploity nie pograją, póki Amazon nie skasuje tego, co nielegalnie zdobyli lub uzna, że trzeba ich permanentnie zbanować. 

Pełny komunikat znajdziecie tutaj.


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube