W Ragnarok Online Revo-Classic dostępne są już klasy Rebirth oraz Transcendent

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
2 3123
W Ragnarok Online Revo-Classic dostępne są już klasy Rebirth oraz Transcendent

Europejska wersja Ragnaroka, która łączy ze sobą starą wersję z nową, otrzymała kolejną aktualizację zawartości. Zwiększono maksymalny poziom postaci, a do tego pozwolono na „małą” transcendencję. Gracze tego MMORPG-a powinni być dobrze zaznajomieni z tym systemem. Generalnie wbijacie swoją klasą poziom 99/70 (poziom postaci i joba), a następnie dobrowolnie zgadzacie się oddać „odrodzeniu”.

Zgadzając się na odrodzenie zaczynacie zabawę od początku, czyli od poziomu 1/1. Różnica tkwi jednak w szczegółach, bowiem zamiast Novice, wcielacie się w High Novice, który bazowo ma 100 punktów statystyk, zamiast 48. Dalej expicie, aby stać się przebudzoną wersją Waszej poprzedniej klasy postaci – droga do poziomu 99/70 będzie daleka, ale warto się na nią udać. Klasy po transcendencji mają 25% bonusu do HP i SP, dodatkowe 20 punktów statystyk, nowe umiejętności oraz specjalny ekwipunek (oczywiście poza nazwą oraz wyglądem).

Tutaj trzeba zaznaczyć, że te dwa procesy podzielone zostały na Rebirth oraz Transcendence. Rebirth polega na odrodzeniu się, jako High Novice i rozpoczęciu zabawy od nowa. Aby móc dokonać Transcendence trzeba wybrać tą samą klasę co przed Rebirth. Dokonanie innego wyboru sprawi, że klasy z transcendencji nie będą dla Was dostępne – swój rozwój zatrzymacie jedynie na wersji High danej klasy.

Aktualizacja dodaje również dwa dungeony, dedykowane postaciom na wysokich poziomach – ruiny Juperos, opanowane przez antyczne roboty oraz trzeci poziom Bio Laboratory. Do tego wprowadzono boost do zdobywanych punktów doświadczenia dla osób, które grają w party. Mowa tutaj o nawet 133% dla dwunastoosobowej ekipy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube