W sierpniu jeden wierzchowiec da nura pod wodę w Guild Wars 2

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
2 2455
W sierpniu jeden wierzchowiec da nura pod wodę w Guild Wars 2

System wierzchowców w Guild Wars 2 jest świetny – przynajmniej moim zdaniem. Mounty pełnią bardziej praktyczną rolę, niż w innych MMORPG-ach i nie ograniczają się do bycia środkiem transportu z bonusem do prędkości ruchu. Zamiast tego mają swoje umiejętności i każdy wierzchowiec pełni inną rolę. ArenaNet zapowiada teraz, że możliwości jednego z nich zostaną poszerzone w tym miesiącu.

Wierzchowiec manta (Skimmer), wprowadzony w 2017 roku w rozszerzeniu Path of Fire, zostanie zaktualizowany w sierpniu. Do tej pory pozwalał on graczom przemieszczać się nad powierzchnią wody, dzięki czemu nie musieliśmy pływać, tylko mogliśmy szybko podróżować pomiędzy wyspami, czy skrawkami lądu.

Teraz dowiadujemy się, że Skimmer będzie mógł również dać nura pod wodę! Do tej pory nie było takiego wierzchowca i gracz skazany był na „ręczne nurkowanie” oraz ewentualną walkę pod powierzchnią (system walki pod wodą w GW2 się kocha, albo się go nienawidzi). Zanim jednak zakrzykniecie z radością, warto zaznaczyć, że nie znamy jeszcze szczegółów działania tej zmiany.

Wiemy natomiast, że przyszła łódź podwodna, znaczy Skimmer, nie otrzyma swoich nowych zdolności tak po prostu. 25 sierpnia w Guild Wars 2 pojawi się nowa aktualizacja i w ramach niej gracze będą musieli odblokować i wyćwiczyć nowe mastery o nazwie „Skimming the Depths”. Dopiero wtedy będzie można pełnoprawnie dać nura w głębiny na tym wierzchowcu.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem całkiem podekscytowany.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube