W Team Fortress 2 boty walczą z oszustami

Steamworkshop webupload previewfile 217522005 preview

Gdzie człowiek nie może, tam boty pośle, czyli kolejna, szalona rzecz w Team Fortress 2. Od dłuższego czasu tytuł ten ma problemy z oszustami, którzy hulają sobie tam bez żadnych przeszkód. Niby Valve stara się ich zwalczać, ale społeczność gry zwraca uwagę, że nie widać wysiłków deweloperów. Dlatego niektóre osoby wzięły sprawy w swoje ręce!

Wykorzystywane są specjalnie zaprogramowane boty, które zostały stworzone w celu likwidacji oszustów w Team Fortress 2. Specyficzni obrońcy uciśnionych znani są, jako „Bot Extermination Services”. Są to boty, które również oszukują, ale nie po to, aby wygrywać mecze (tak przynajmniej deklarują twórcy) – ich zadaniem jest pokonywanie oszustów. Wiecie, ogień zwalczaj ogniem, itd.

Jest to kolejna próba wytoczenia wojny oszustom w Team Fortress 2. Na serwerach już od jakiegoś czasu można znaleźć  graczy oszukujących dla dobra innych. Korzystają z nielegalnego oprogramowania, aby wyłapywać cheaterów i ich eliminować. Nazywani są „Anti Bot Bot”.

Koniec końców w Team Fortress 2 jest coraz więcej botów oraz oszustów. Jedni chcą uchronić świat od dewastacji, inni robią to dla zabawy, a końcowy wynik pozostaje taki sam – nie jest dobrze. Chociaż przyznaję, że koncepcja walki cheaterów oraz botów wydaje się niezwykle zabawna.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz