W ten weekend testerzy WoW Classic sprawdzą Alterac Valley

Alterac valley loading screen

Blizzard poinformował, że w ten weekend World of Warcraft Classic udostępni swoim testerom nowy battleground. 14 czerwca otworzą się wrota prowadzące do Alterac Valley. Warto zaznaczyć, że AV pojawi się na specjalnym serwerze testowym, Field of Strife, na którym będziemy mogli utworzyć postacie na 58 poziomie, właśnie w celach testowych. Wszystkie, inne światy w tym momencie zostaną wyłączone, aby nie przeszkadzać oraz zachęcić (zmusić :D) do testów.

Postacie stworzone na Field of Strife będą miały odpowiedni ekwipunek, trochę złota, wierzchowca oraz dostęp do trenerów klasowych. Niemniej, nie będzie można nimi expić. Zamiast tego Blizzard zachęcą do odwiedzania Battlemasterów w swoich miastach oraz zapisywania się do kolejki do Alterac Valley. Battleground dostępny będzie do poniedziałku.

Ciekawe, ile bitwa o Alterac Valley potrwa. W pamięci mam zdecydowanie za długie potyczki, trwające kilka godzin. Jak czytałem na forum, niektórzy wspominają batalię sięgające 17 godzin. Warto jednak przypomnieć, że ten battleground będzie dostosowany do aktualizacji 1.12, więc powinniśmy uniknąć tak długo trwających kampanii. O ile streamerzy nie wpadną na szalony pomysł wydłużenia bitwy jak najbardziej…

Zobacz także

8 komentarzy