W World of Warcraft będziecie mogli zdradzić swoją frakcję

Ezgif.com webp to jpg

Testerzy dokopali się do kolejnych odkryć w World of Warcraft. W ramach aktualizacji 8.3, której data premiery nie została jeszcze ogłoszona, otrzymamy specjalne zadanie. Najpierw jednak trzeba będzie zabić dziesięciu graczy (bez umierania!) z wrogiej frakcji w trybie War Mode, aby taka misja została nam zaoferowana. Wtedy dostaniemy przedmiot, który zada nam obrażenia o wielkości 60% naszego HP, a następnie zamieni nas na godzinę w sługę N’Zotha. Co dalej?

Dalej w zasadzie staniemy się wrogiem publicznym numer jeden. W tej formie bowiem zdradzamy własną frakcje i możemy atakować wszystkich, niezależnie od przynależności do którejś ze stron barykady. Nasze kolejne zadanie polegać będzie na zabiciu dziesięciu graczy z własnej frakcji, ale ponownie bez umierania.

Jeśli tego dokonamy to wtedy otrzymamy zabawkę/przedmiot N'lyeth, Sliver of N'Zoth, pozwalający na ponowną zamianę w sługę N’Zotha. Poza tym zagwarantujemy sobie również specjalny tytuł, „Servant of N'Zoth”. Warto tutaj zaznaczyć, że w tej formie będziemy posługiwali się językiem Old Godów, Shath'yar,  a do tego NPC z naszej frakcji staną się neutralni. Nie trzeba zatem obawiać się o ich wrogość, ale nie liczcie na żadne interakcje. No i nie atakujcie nikogo przy strażnikach, bowiem wtedy zareagują i ruszą z pomocą zaatakowanej osobie.

Nie jest to pierwszy przedmiot tego typu w World of Warcraft, który zamienia gracza we wroga wszystkich frakcji. Niemniej jest to pierwsza zabawka, która koncentruje się na zabijaniu sprzymierzeńców. Warto również dodać, że zostanie zabitym przez sługę N’Zotha nakłada debuffa, dzięki czemu taki gracz nie będzie mógł farmić jednej osoby dla zadania. N'lyeth, Sliver of N'Zoth będzie można używać tylko i wyłącznie w Kul Tiras i Zandalar, a do tego podczas Visions of N’Zoth.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

7 komentarzy