W World of Warcraft zepsuł się cykl dnia i nocy

Dodany przez guru 3 miesiące temu
16 4961
W World of Warcraft zepsuł się cykl dnia i nocy

Cykl dnia i nocy w World of Warcraft jest uzależniony od czasu serwera, ale zgodny z rzeczywistością. Czyli, że w dzień świeci słońce i mamy jasno w Azeroth, a w nocy krajobraz gry zostanie “przyciemniony”, a na niebie widać gwiazdy oraz księżyc.

Wszystko jednak zmieniło się podczas ostatniego cotygodniowego resetu, gdzie WoW-owy cykl dnia i nocy został odwrócony do góry nogami.

W godzinach dziennych obserwowaliśmy nocne widoki, a w nocy – zamiast mroku i księżyca – świecące w zenicie słoneczko. No i się zaczęło…

Wielu fanów World of Warcraft uważało, że jest to wstęp do jakiegoś epickiego wydarzenia, które może mieć związek z nową sagą dodatków (a w szczególności z dodatkiem “Midnight”, którego nazwy nie trzeba chyba tłumaczyć).

Jeszcze inni wskazywali, że ta anomalia ma związek z Nocnym Elfem Kapitanem Nightsquall i jego pirackim okrętem, który mimochodem pojawia się w lore gry, ale o którym niewiele do końca wiadomo.

Koniec końców prawda okazała się do bólu trywialna. Problemy z cyklem dnia i nocy to najzwyklejszy błąd/bug, który został naprawiony zwykłym fixem i resetem realmów.

I cała magia, cała tajemnica poszła się… wiadomo co.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube