W WoW Dragonflight zagramy jeszcze w tym roku! Ruszyły pre-ordery!

Dodany przez PefriX 5 dni temu
18 2828
W WoW Dragonflight zagramy jeszcze w tym roku! Ruszyły pre-ordery!

Chyba nikt się nie spodziewał, że Blizzard wyda najnowszy dodatek do World of Warcraft jeszcze w tym roku. Większość osób (wnioskuję po komentarzach na różnych stronach) zakładała początek lub pierwszy kwartał 2023 roku, a tutaj niespodzianka – Dragonflight zadebiutuje najpóźniej 31 grudnia 2022 roku. Oznacza to, że na pewno zagramy w tym roku. No, z tym na pewno to trzeba brać pod uwagę ewentualne przesunięcie premiery, jak to miało miejsce w przypadku Shadowlands. 

Blizzard jest pewny swego, co budzi pewną niepewność u części graczy. Nikt bowiem nie chce niedokończonego dodatku, chociaż firma deklaruje, że nad Dragonflight pracuje od dłuższego czasu (ponoć dwa lata) i sytuacja wygląda jak w przypadku Legionu, gdzie rozszerzenie było robione kiedy „porzucono rozwój” Warlords of Draenor. Czy dzięki temu najnowszy dodatek będzie (ostatecznie, bo pamiętajmy, że Legion również miał koślawe początki) równie dobry? Zobaczymy w tym roku!

Ruszyły również pre-ordery Dragonflight w różnych cenach, a wszystko zależne jest od edycji gry. I standardowo, czym więcej zapłacicie, tym więcej dóbr dostaniecie. Zaczynając od battle peta Drakksa, wspominając o latającym wierzchowcu Tangled Dreamweaver, pecie Murkastrasza, booście do poziomu 60, a kończąc na Timewalker's Hearthstone, transmogach Diadem of the Spell-Keeper (hełm) oraz Wings of Awakening (smocze skrzydła) i abonamencie na 30 dni. 

Ceny zaczynają się od niecałych 50 dolarów, zahaczają o 70 dolarów i kończą się na 90 dolarach. Fizyczna edycja kolekcjonerska dorzuci do tego kilka innych, fizycznych łakoci, a wyceniona została na 130 dolarów. Przy okazji wspomnę, że w Item Shopie World of Warcraft pojawił się nowy pet,  Lil' Ursoc, którego możecie nabyć za 10 dolarów.

Co zaś się tyczy wymagań sprzętowych Dragonflight, to znajdziecie je poniżej.

Minimalne wymagania

  • System: Windows 7 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core Haswell 4. generacji lub AMD Ryzen Zen
  • Karta graficzna: seria GeForce GTX 900, AMD GCN 4. generacji lub Intel Iris Xe
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 128 GB wolnego miejsca

Zalecane wymagania

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel Core Coffee Lake 8. generacji lub AMD Ryzen Zen 2
  • Karta graficzna: seria GeForce RTX, AMD RDNA 2 lub Intel ARC 7
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 128 GB wolnego miejsca

Ciekawe, jak Dragonflight wypadnie na tle Shadowlands. Jak myślicie, będzie dobrze, czy już nigdy nie będzie dobrze, bo gracze mają niebotyczne wymagania, a Blizzard się zmienił?


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube