Wakfu wypuszcza wersję HD przed single-account serwerami!

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
0 2258
Wakfu wypuszcza wersję HD przed single-account serwerami!

Jedni gracze Ankamy czekają na Dofusa na Unity, a drudzy obserwują, co deweloperzy robią z Wakfu. I faktycznie, ostatnio całkiem sporo dzieje się dookoła tego turowego MMORPG-a. 2 listopada otrzymamy serwery single-account (head start rusza 31 października), skoncentrowane dookoła aspektu MMO, czyli graniu z innymi graczami. Zapomnijcie o botach czy graniu na wielu postaciach/kontach równocześnie. Takie przynajmniej są założenia pomysłu, który w Dofusie się sprawdził.

Wakfu jednak dostanie również coś więcej – wersję HD. Tytuł ten pochodzi z 2012 roku i nadal prezentuje się dobrze, ale społeczność od dawna prosi o „high-definition”, które wchodzi na serwery właśnie teraz. Oczywiście, są to opcjonalne ustawienia graficzne, więc wcale nie musicie z nich korzystać. Zwłaszcza gdy macie przedpotopowy komputer. Niemniej odpowiednia opcja jest już dostępna w Wakfu, ale warto pamiętać, że nie jest kompletna.

Ankama zaznacza, że na ten moment jedynie część obszarów i elementów Wakfu otrzymało wersję HD. Na ten moment dostępny jest pakiet zawierający potwory, zasoby, pety oraz wierzchowce. W kolejnej aktualizacji dodadzą otoczenie w HD, a także interfejs. Zespół przeprasza, że nie wypuszcza wszystkiego za jednym razem. Wynika to jednak z tego, że niektóre elementy wymagają dopracowania krok po kroku, stąd wypuszczanie HD falami.

Jeśli gracie przez Ankama Launcher, to wersję HD możecie wyłączyć właśnie tam, aby pobrać grę w „gorszej grafice”. W przypadku Steama dostępne jest tylko HD. To idealna okazja, aby odświeżyć sobie Wakfu, zwłaszcza ze względu na serwery single-account. Szczegóły dostępne są tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube