War Thunder bije rekordy popularności dzięki nowemu dodatkowi

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
3 2788
War Thunder bije rekordy popularności dzięki nowemu dodatkowi

War Thunder to jeden z tych nielicznych MMO, który z upływem czasu zdobywa, a nie traci użytkowników. Świadczy o tym najnowszy dodatek, najnowsza aktualizacja “Kings of Battle”.

To właśnie dzięki niej War Thunder zanotował wczoraj 111 tysięcy graczy online, co było drugim najlepszym wynikiem w historii gry (113k uzyskano w kwietniu br.)  i co pozwoliło War Thunderowi na miejsce w TOP10 najpopularniejszych gier na Steamie.

No dobra, a co konkretnie wprowadził “Kings of Battle”?

W tej aktualizacji 3 potężne samoloty dołączają do czołówki, w tym F-111A, który bije rekordy pod względem ładowności! Każda nacja w grze otrzymała co najmniej jeden pojazd naziemny, niektóre z nich to M109 "King of Battle" dla wielu nacji, długo oczekiwany Typ 81 (C) dla Japonii, Vickers Mk.11 dla Wielkiej Brytanii i niesamowicie unikalny Obiekt 775 dla ZSRR! Pojawiły się również śmigłowce MH-60L DAP i te uzbrojone w Spike, a oprócz tego pancerniki premium dla Wielkiej Brytanii i Japonii.

Oprócz tego otrzymaliśmy zmienione misje, dodatkowe funkcje interfejsu w czasie walki, nową mapę naziemną – Flandrię oraz nowe mechaniki rozgrywki, w tym… zniszczalne krzaki.

Szczegóły TUTAJ.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube