War Thunder otrzyma nowy tryb PvE

Obraz 2021 03 23 145831

Zespół War Thunder rozpoczął prace nad nowym trybem PvE dla pojazdów naziemnych. Zawiera on misje fabularne, które będziemy mogli wykonywać ze znajomymi.

W związku z tym przygotowano dla graczy testy nowego trybu, które potrwają od 14:00 22 marca do 14:00 24 marca i otrzymamy możliwość rozegrania pierwszych trzech misji.

W pierwszej i drugiej udamy się na front wschodni w roku 1941 i 1943, zasiądziemy za sterami takich maszyn jak niemiecki Pz. III F i radziecki T-34-57. Trzecia misja zabierze nas na bliski wschód do roku 1973 i wsiądziemy do amerykańskiego M48A1.

Każda z rozgrywek zostanie podzielona na trzy etapy: ofensywy, czyszczenia sektora i obrony.

W pierwszym musimy przebić się do strefy przejmowania, likwidując jednocześnie siły przeciwnika SI, który posiada działa przeciwpancerne i pojazdy naziemne.

Drugi etap to oczyszczenie sektora i przygotowanie się do finiszu.

W końcowej fazie wróg spróbuje ponownie zająć miasto w potężnej ofensywie, więc naszym zadaniem będzie obrona i nie dać siebie pokonać.

Testy odbędą się w trybie zręcznościowym, pojazdy otrzymamy z ustalonym poziomem załogi i wszystkimi modyfikacjami z wyjątkiem wsparcia artyleryjskiego. Dodatkowo wszystkie osiągnięcia i nagrody zostaną w tym trybie wyłączone.

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz