War Thunder otrzymał samolot z technologią zmiennej geometrii skrzydeł

1920x1080 logo ixwa strike rsa ground com d319da4c08511b8ccfa589eba8621197

Sildu zwrócił uwagę, że War Thunder otrzymał sporą aktualizację. Ostatnio spędza przy wspomnianej produkcji zdecydowanie za dużo czasu, więc liczy, że tym newsem wciągnie więcej osób do swego uzależnienia. Cóż więc takiego to całe War Thunder dostało?

Gaijin Entertainment udostępniło graczom pierwszą w tym roku dużą aktualizację War Thunder zatytułowaną „Ixwa Strike”. Wprowadziła ona do gry południowoafrykańskie jednostki naziemne, samolot z technologią zmiennej geometrii skrzydeł, a także wiele nowych, interesujące jednostek (jest ich około 30). Drzewko technologiczne RPA stanie się częścią istniejącego drzewka Wielkiej Brytanii i zostanie odblokowana równolegle z gałęziami brytyjskich pojazdów.

Zbrojne RPA preferuje pojazdy o dobrej mobilności, dlatego RPA posiada wiele pojazdów kołowych i innych szybkich maszyn, które zapewnią wiele nowych opcji taktycznych graczom korzystającym z brytyjskiego drzewka. Aktualizacja przyniosła także dziesiątki nowych maszyn dla innych krajów.

Fani floty przybrzeżnej otrzymają HMS Blackpool, brytyjską fregatę typu 12 zbudowaną dla Royal Navy na początku zimnej wojny. Flota pełnomorska otrzyma niemiecki pancernik SMS Kaiser, okręt uczestniczył w Bitwie o Jutlandię i operacji Albion na Morzu Bałtyckim. Gracze preferując chińskie jednostki naziemne prawdopodobnie polubią nowe, nowoczesne działo samobieżne PT-02. Pojazd jest lekko opancerzony, ale ma wystarczającą siłę ognia, by z dystansu zada obrażenia nawet najmocniejszym przeciwnikom.

Technologia samolotów o zmiennej geometrii skrzydeł to rozwiązanie, które pozwala samolotom o dużej masie startowej wykazywać dobre osiągi zarówno przy prędkościach poddźwiękowych, jak i naddźwiękowych. Większy kąt ułatwia start i lądowanie, a także daje lepszą sterowność przy prędkościach poddźwiękowych.

Po osiągnięciu prędkości dźwięku ruchome części powierzchni skrzydeł są cofane, co przyczynia się do uzyskania i utrzymania dużych prędkości. Na papierze nie brzmi to aż tak ekscytująco, ale podobno w samej grze robi wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi to sprawdźcie samolot Su-17M!

Cóż poza tym? Dodano nową lokację do bitew mieszanych „Sewersk-13” oraz wprowadzono masę poprawek i drobnych zmian. Wprowadzono pociski powietrze-ziemia i wyświetlacz HUD, a także nowe efekty graficzne, odgłosy wystrzałów uzbrojenia samolotów i nie tylko. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz