War Thunder poprawi nie tylko swoją grafikę, ale też dźwięk. Posłuchajcie...

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
5 2693

I jak tutaj nie podziwiać Panów z Gaijin Entertainemnt? Nie dość, że  co miesiąc dostarczają nam duże aktualizacje (przy okazji poprawiając i tak już piękną grafikę gry), to jeszcze dbają o stronę akustyczną swojej gry. 

Wraz z innymi zmianami i dodatkami w aktualizacji 1.77 wprowadzimy liczne usprawnienia do warstwy dźwiękowej. Teraz wskażemy najistotniejsze z nich. Najwięcej zmian tyczy się odgłosów strzałów. Zupełnie zmieniliśmy to, jak są tworzone. Teraz każdy strzał składa się z kilku warstw, a salwy mają i piki, i pogłosy. 

W bitwach naziemnych odgłosy będą zupełnie inne w zależności od perspektywy gracza, celowniczy usłyszy co innego niż dowódca, we wnętrzu pojazdu dźwięki będę się odbijać od blach, a odgłosy zewnętrzne będą wytłumione. Na odwrót będzie z perspektywy trzeciej osoby, odgłosy bitwy będą tu bardziej wyraziste.

Update 1.77 zapowiada się na jeden z najlepszych w historii War Thunder. Razem z tą aktualizacją dostaniemy również nowe efekty pogodowe, o których pisaliśmy kilkanaście dni temu

No to słuchamy…


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube