War Thunder przygotowało mały event z okazji Dnia Zwycięstwa

News victory day 2020 eng 02e053d320f55251dcc2e6bfba2f7ce7

W związku z obchodami dnia zwycięstwa w War Thunder przygotowano dla Was unikalne maszyny premium, pamiątkowe oznaczenie oraz zniżki w grze i sklepie. Wydarzenie trwa od  13:00, 8 maja do 13:00, 11 maja, więc korzystajcie, póki jest okazja.

Zadanie jest teoretycznie proste, wypełniajcie zadania i zdobywajcie unikalne maszyny premium:

  • LVT(A)(4) (USA) - Szturmowa modyfikacja lekkiej amerykańskiej amfibii stworzona do wspierania ataków od strony morza. Cechą wyróżniającą tę wersję jest krótkolufowa haubica 75mm zamontowana na wieży. Maszyna była aktywnie używana podczas wojny na Pacyfiku, gdzie potężne pociski odłamkowe służyły do przełamywania obrony japońskich garnizonów broniących wysp. LVT (A) -4 będzie dobrym dodatkiem do linii wojsko USA: 75mm haubica zapewnia dobrą siłę ognia na krótki dystans, a możliwość pływania otwiera nowe ścieżki do niespodziewanego ataku na wroga!
  • Swordfish Mk.II  (Brytania) - Druga z modyfikacji kultowego brytyjskiego dwupłatowca Fairey Swordfish została zaprojektowana do przeprowadzania ataków szturmowych na cele pływające. Specjalne wzmocnienia pod skrzydłami umożliwiły zainstalowanie wyrzutni rakiet RP.3, co bardzo zwiększyło możliwości bojowe tego dwupłatowca. Samolot może być teraz z powodzeniem używany jako wsparcie lotnicze w bitwach naziemnych niskich er, lub szturmowiec w bitwach lotniczych. Ta żyjąca legenda, piękna i bardzo efektywna w boju będzie świetnym dodatkiem dla każdego kolekcjonera!
  • G-5 TKA 106  (ZSRR) - Kuter torpedowy G-5 był najpopularniejszą jednostką tego typu w  radzieckiej flocie podczas II WŚ. W 1942 roku wyprodukowano eksperymentalną serię, w której zamiast wyrzutni torped, zamontowano wyrzutnię rakiet. Projekt okazał się sukcesem i wszystkie 6 jednostek zostało włączonych do drugiej brygady łodzi torpedowych operujących na Morzu Czarnym. W War Thunder ta szybka, pływająca Katiusza będzie doskonałym narzędziem do przeprowadzania zaskakujących ataków rakietowych!

Aby zdobyć unikalną maszynę należy wypełnić 3 z 5 zadań używając do tego maszyn III lub wyższej ery (II lub wyższa era w bitwach morskich) w bitwach losowych. Misje nie są wymagające i w opierają się na niszczeniu wrogich maszyn (75), wygrywaniu bitew (20), przejmowaniu punktów (25), niszczeniu maszyn w jednej bitwie (11), czy pomaganiu w likwidacji wrogich pojazdów (45). Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj.

Poza tym, oznaczenie “Gołąbek pokoju” zostanie przydzielone każdemu graczowi, który wygra 3 bitwy w maszynie II lub wyższej Ery przy minimum 50% aktywności. Miłej gry życzę!

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz