War Thunder świętuje ósmą rocznicę urodzin!

News wt 8 years 3f2930f718d55a9be4b54992fd775764

[Informacja prasowa]

Od 8 lat na polach bitew War Thunder spotykają się wszyscy koneserzy historii militarnej i miłośnicy gier wojennych. Z biegiem lat gra stała się globalną encyklopedią maszyn wojskowych i bitew ostatniego stulecia i daje graczowi możliwość zabawy, której nie znajdzie nigdzie indziej! Cóż z tej okazji przygotowano?

Zniżki w grze od 26 października do 2 listopada:

  • 50% zniżki na zakup wszystkich modyfikacji, dodatkowe użycia maszyn oraz talizmany dla każdego typu maszyn.
  • 50% zniżki na konto premium: w grze na 90 oraz 365 dni. Na stronie Gaijin.Net Store na 180 dni.
  • 50% zniżki na zakup wszystkich maszyn w grze za Srebrne Lwy oraz Złote Orły, dla wszystkich krajów

Poza tym, usunięte pojazdy premium są znów dostępne do kupienia za Złote Orły od 2 listopada. Otrzymacie oznaczenie „8 years of Victories” za ukończenie 1 bitwy używając maszyny II ery lub wyższej w dowolnym trybie gry.

Król czołgów ciężkich — Maus będzie ponownie dostępny do zbadania oraz kupienia za Srebrne Lwy od 13:00 30 października do 11:00 2 listopada. Wydajcie  trochę punktów badań lub zamień wolne punkty badań na Mausa w określonym czasie. Wszelkie postępy w badaniach pojazdu nie zostaną utracone i możecie je kontynuować w dowolnym momencie po 2 listopada. Aby mieć możliwość badania czołgu, należy mieć dostęp do V ery niemieckich pojazdów naziemnych.

War Thunder otrzyma również dwa wydarzenia:

  • Wydarzenie „Cichy Łowca” - Staraj się działać tak cicho jak to tylko możliwe, jeśli nie chcesz usłyszeć dźwięku torpedy zbliżającej się do Ciebie. W tym wydarzeniu możesz zanurzyć się na głębokość kilkudziesięciu metrów pod powierzchnią morza i walczyć z innymi dowódcami w okrętach podwodnych!
  • „Wyścig po mrocznym szlaku” oraz „Polowanie na wiedźmy” - Halloween to święto, które tradycyjnie obchodzone jest 31 października. Nocne wyścigi specjalnymi samolotami lub czołgami, a także świąteczny hangar pozwolą zanurzyć się w okultystycznej atmosferze.

Szczegóły poznamy 30 października. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz