Warframe bije rekordy popularności. Dwa razy więcej graczy niż normalnie!

Waf

Najlepsza definicja hype’u? To, co dzieje się obecnie w Warframe.

Dzięki eventom związanym z TennoCon oraz sobotniej/niedzielnej zapowiedzi nowego dodatku (Heart of Deimos – premiera 25 sierpnia) serwery zaroiły się od nowych i starych graczy. Było ich tak wiele, że Warframe… pobił własny rekord popularności.

Normalnie w Warframe (Steam) bawi się do 80 tys. osób, ale wczoraj było to… 154 tys., czyli prawie dwa razy więcej niż normalnie.

Jeśli teraz mamy tylu chętnych, to co będzie się działo po 25 sierpnia, kiedy dostaniemy dodatek, nowy otwarty świat oraz inne nowości. Pewnie szykuje się kolejny rekordu CCU.

Zresztą historia Warframe jest identyczna jak historia Path of Exile (popatrzcie na powyższy wykres). Obie gierki wyszły w podobnym okresie i obie z każdym rokiem osiągają coraz lepsze wyniki. Liczba aktywnych graczy zamiasT maleć – ROŚNIE.

Warframe to kompletnie darmowa gierka. Cały content stoi przed wami otworem. Wszystkie bronie oraz klasy można zdobyć za friko. Zajmie to trochę czasu (farma, farma i jeszcze raz farma), ale koniec końców dopniecie swego.

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

23 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz