Warframe dostaje najszybszą postać w grze

2019 08 28 132846

Jeszcze w tym tygodniu (prawdopodobnie jutro albo w piątek) Warframe otrzyma aktualizację z nową grywalną postacią. 

To Gauss – najszybszy Warframe w Warframe. Praktycznie wszystkie jego umiejętności bazują na szybkości, co pozwala mu redukować obrażenia, ale także zwiększać szybkostrzelność, przeładowanie i szybkość ataku. 

Jeśli Gauss zostanie dobrze wykorzystany, to może być bardzo użyteczny dla drużyny. 

PASYWNA
Nie zatrzymuj się. Poruszanie się generuje prąd elektryczny, który napełnia Prędkościomierz Gaussa, pomagając odnowić Tarcze o 80% szybciej, podczas gdy Opóźnienie Regeneracji jest o 80% krótsze.

GRZMOT
Rzuć się do biegu, powalając wrogów i ładując baterię lub zderz się z nieruchomymi obiektami, by wywołać potężną falę uderzeniową. Przytrzymaj, by pędzić bez przerw.

POSZYCIE KINETYCZNE
Stwórz pancerz, który przemienia część otrzymanych Obrażeń Kinetycznych w Energię i chroni Gaussa przed ogłuszeniem i powaleniem. Redukcja obrażeń jest zależna od naładowania baterii.

SYFON TERMICZNY
Pochłoń pobliską energię kinetyczną, by naładować baterię i zmrozić okolicznych przeciwników. Przytrzymanie odwraca proces, rozładowuje baterię i podpala wrogów.

WYSOKIE OBROTY
Przełącz baterię Gaussa na wysokie obroty, turbodoładowując jego Umiejętności i znacznie zwiększając szybkostrzelność, prędkość ataku, przeładowania i zmiany broni. Przekraczając Wysokie Obroty Gauss razi okresowo pobliskich przeciwników prądem, a po wyłączeniu umiejętności - wybucha.

Inne nowości z aktualizacji też zapowiadają się ciekawie (nowe misje, nowe wyzwania, nowe dekoracje, nowe opcje społecznościowe), ale chyba wiadomo, na co najbardziej czekają fani Warframe. 

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

16 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz