Warframe dostał otwarty świat. Prawdziwa rewolucja w grze!

Plains

To jest właśnie ten dzień, ten moment, w którym trzeba wsiąść do pociągu z tabliczką „HYPE”.

Jeszcze dzisiaj (potwierdzenie w forum gry) UPDATE: Plains of Eidolon już na serwerach! zadebiutuje największy, najbardziej wyczekiwany i najbardziej rewolucyjny dodatek do Warframe, który – jak już doskonale już pewnie wiecie – wprowadzi do gry otwarty świat. Nie będziemy już skazani na klaustrofobiczne lokacje rodem z "Obcego". Plains of Eidolon oferuje kilometry wolnej przestrzeni. Na pewno nie będziecie się tam nudzić. Czeka na was eksploracja, kopanie (mining z MMORPG się kłania), łowienie rybek oraz polowanie na potwory. Nie byle jakie, bo PoE wprowadza specjalne bossy, które po zapadnięciu zmroku zyskują na sile… i swoim rozmiarze. Z takimi przeciwnikami jeszcze nie walczyliśmy. 

No właśnie. W Plains of Eidolon po raz pierwszy zobaczymy cykl dnia i nocy. Słońce będzie świecić przez 100 minut, kolejne 50 minut to ciemność. Nowi (czyt. niedoświadczeni) gracze nie powinni w tym czasie opuszczać bezpiecznego terytorium.  Polecamy udać się do miasta miasteczka Cetus, gdzie natkniemy się na nowych mieszkańców świata Warframe. Niektórzy z nich posiadają w swoim inwentarzu (szukajcie ich na targu) niespotykane dotąd przedmioty i bronie. 

Co jeszcze?

Nowe zadania, nowe mody oraz… nowy Warframe. Będzie to 34. postać w grze – Gara, która specjalizuje się w „szklanych” mocach. Więcej o tej bohaterce pisaliśmy kilka dni temu

Plains of Eidolon jest darmowy. Wystarczy pobrać Warframe (TUTAJ) i poczekać, aż klient gry sam się zaktualizuje. 

49 komentarzy