Warframe dostał największy dodatek w swej historii, który zawróci wam w głowie!

2018 11 09 142400

Jeśli Plains of Eidolon było rewolucją, to co mamy powiedzieć o Fortuna, który jest największym dodatkiem w historii Warframe. Wielokrotnie większym od tego, co dostaliśmy w sierpniu ubiegłego roku!

„Otwarty świat”, który dostaliśmy przy okazji PoE miał 5 km2 powierzchni. Ten z dzisiejszego dodatku Fortuna, gdzie przenosimy się na planetę Wenus, jest… czterokrotnie bardziej rozległy!

„Nie będzie to tak malownicze miejsce, jak w przypadku Plains of Eidolon. Przygotujcie się na surowy zimowy klimat z górami, skałami i jaskiniami. Promienie słoneczne – z powodu gęstych toksycznych chmur – praktycznie tutaj nie docierają. Znajdziemy tutaj nowe rodzaje przeciwników (m.in. jakieś mechaniczne pająki) i nowy rodzaj flory (jakieś grzybopodobne roślinki).”

The Orb Vallis to również rozbudowane systemy jaskiń. Nasza zabawa w wielu momentach przeniesie się pod powierzchnię ziemi. 

Tak wielki teren nie będzie oczywiście przemierzać na piechotę. Dodatek Fortuna wprowadził do gry hooverboardy, dzięki którym poruszanie się po The Orb Vallis stanie się o wiele przyjemniejsze, a  na pewno dużo szybsze. 

Co jeszcze? System tropienia, nowe bronie, nowy Warframe (klasa postaci) – Garuda, nowe zlecenia, nowe mody do zdobycia itd.

Fortuna oferuje tak wiele contentu, że przy spokojnej casualowej grze, wystarczy wam do Bożego Narodzenia:) I to wszystko dostajemy oczywiście za darmo. Warframe jest tytułem w pełni F2P. Jeśli nie chcecie, nie musicie za nic płacić. 

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

43 komentarzy