Warframe jest już z nami od 8 lat! Pora na świętowanie i zgarnianie łakoci!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
5 2386
Warframe jest już z nami od 8 lat! Pora na świętowanie i zgarnianie łakoci!

Warframe to pod względem monetyzacji naprawdę udany tytuł. Oferuje ogromną ilość zawartości za darmo, a wszelakie zakupy w Item Shopie są opcjonalne. Oczywiście, znajdą się przedmioty, które warto byłoby mieć w swoim posiadaniu, ale można to zrobić bez wydawania realnych pieniędzy. Poza tym do swobodnej zabawy nawet nie trzeba brać ich pod uwagę. Warframe, niczym Path of Exile, to przykład dobrego Free-to-Play.

Tytuł świętuje swoje ósme urodziny. Z tej okazji Digital Extremes przygotowało miesiąc imprezowania. Przez cały miesiąc, na wszystkich platformach (w tym Xbox Series S/X) gracze będą mogli zgarniać różne łakocie, w tym skórki. Już na starcie dostaniemy Dex Rhino Skin, a to dopiero początek!

Na liście prezentów jest również Excalibur Dex, Dex Raksaka Armor, Dex Dakra, Dex Furis – generalnie dużo Dex. Wszystko w ramach cotygodniowych alertów! Nie zabraknie oczywiście boosterów do zgarnięcia. Digital Extremes przygotowało również kilka zawodów/konkursów dla społeczności z nagrodami. Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj.

Ktoś z Was jeszcze grywa w Warframe?


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube