Warframe ma tyle graczy, ile ludzi mieszka w Polsce

Dodany przez guru około 5 lat temu
9 10074
Warframe ma tyle graczy, ile ludzi mieszka w Polsce

Warframe będzie niedługo świętował swoje 5. urodziny („Wszystkiego Najlepszego”). Z tej okazji Digital Extremes pochwaliło się kilkoma istotnymi statystykami ze swojej czołowej gry

Okazuje się, że w Warframe zagrało już (zarejestrowało się) 38 milionów graczy. To więcej… niż większość znanych wam gier MMO F2P. 

Tylko przez ostatni rok przybyło 8 mln nowych osób. Spora w tym zasługa świetnego dodatku Plains of Eidolon, który wprowadził namiastkę otwartego świata do gry. Ludzie cenią Warframe również za inne elementy: darmowość, brak Pay2Win, częste aktualizacje, ogromny wybór postaci, dynamiczna walka, świetna optymalizacja, no i niepodrabialny klimat, którego nie da się porównać z niczym innym. 

To po prostu świetna gra. 

W sumie gracze Warframe spędzili na serwerze 1,2 mld godzinach. Przez ten czas „wycraftowano” 52 mln Warframe’ów, 234 mln broni,  a pierwszy boss został zabity 53 mln razy. 

Najważniejsze jednak, że po pięciu latach Warframe wciąż jest jednym z najlepiej ocenianych (91% pozytywnych recenzji) i najpopularniejszych tytułów na rynku. Na PC mamy około 50 tys. zalogowanych, na konsolach pewne drugie tyle. Nic tylko grać. 

Zapraszamy TUTAJ


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube