Warframe odnowiło graficznie Plains of Eidolon

Ff6fdf064e1bfd1e3c5d434a30424e54

I takie informacje lubię. Może nie jestem aktywnym graczem Warframe, tak dobrze wiedzieć, że Digital Extremes nie koncentruje się jedynie na dodawaniu nowej zawartości do swojej produkcji. Jasne, „content” to rzecz ważna, ale człowiek nie raz i nie dwa, wraca do starych lokacji. Z tego powodu wiadomość o remasterze Plains of Eidolon przywitałem z radością. W końcu to pierwsza tego typu „otwarta” strefa w grze.

Aktualizacja z wizualnie odświeżonymi Plains of Eidolon dostępna jest już na PC-towej wersji Warframe. Konsolowcy będą musieli poczekać nieco dłużej. Warto również dodać, że poza ładniejszym wyglądem, strefa powinna działać teraz zdecydowanie sprawniej. Co ciekawe, można również polować tam na zwierzynę. Master Teasonai będzie miał dla nas Echo-Lures, jeśli zechcemy zabezpieczyć okoliczną faunę oraz zgarnąć pluszaki.

Uważajcie jednak, bowiem w Plains of Eidolon pojawił się nowy przeciwnik! Dla równowagi, Digital Extremes dodało nowy „Grineer Sparring Weapon”, czyli Korrudo. Pneumatyczne „nakładki” na dłonie i stopy powinny skutecznie wzmocnić naszą siłę ataku .

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

11 komentarzy