Warframe zalewany negatywnymi recenzjami. Z godziny na godzinę jest coraz gorzej

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
19 10456
Warframe zalewany negatywnymi recenzjami. Z godziny na godzinę jest coraz gorzej

Bardzo dziwne rzeczy dzieją się z Warframe na Steamie. Jedna z największych i najpopularniejszych gier F2P na świecie, która szczyciła się dotąd nieposzlakowaną opinią, jest zalewana negatywnymi recenzjami. 

Średnia ocen z ostatnich trzydziestu dni to marne… 51%!!!

Co jest tego powodem? Odpowiadamy: Chińczycy, którzy nie są zadowoleni z własnej wersji językowej (pełno w niej błędów i niedociągnięć).  

To jednak wierzchołek góry lodowej, bo tak naprawdę wszystko zaczęło się jednak od pewnego tłumacza-wolontariusza, który na początku miesiąca został zwolniony przez Digital Extremes za naruszenie NDA, po tym, jak ujawnił sposób tłumaczenia gry na chiński (tłumaczenie maszynowe - dziedzina językoznawstwa komputerowego, która zajmuje się stosowaniem algorytmów tłumaczenia tekstu z jednego języka na drugi), a potem skrytykował jakość materiału. Podobno ujawnił też prywatne korespondencje Digital Extremes z wewnętrznymi działami. 

Mówi się też, że Digital Extremes jest uprzedzone do Chińczyków i stawia ich w złym świetle. W to akurat trudno nam uwierzyć, szczególnie, że nie ma na to twardych dowodów.  

Chociaż Chińczycy uwierzyli i między innymi dlatego Warframe jest bombardowany krytycznymi ocenami. 


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube