Warframe zapowiada zmiany w Nightwave series

Dbdd48e7a0580a0dda56827e157498e0

Pierwszy epizod Nightwave series o nazwie The Wolf of Saturn 6, powoli zbliża się ku końcowi. Właściwie to nadawanie tej audycji zakończone zostanie 19 maja. Deweloperzy już zapowiadają rychły start drugiego epizodu, ale równocześnie zapowiadają zmiany, bazujące na opiniach graczy Warframe.

Wprowadzony zostanie specjalny system, który pozwoli nadrobić niedzielnym graczom wszystkie akty. Do tej pory zwyczajnie trzeba było być na bieżąco z epizodem Nightwave series, aby wyrobić się ze wszystkim. Digital Extremes zapewnia, że pojawi się mechanika nadganiania w postaci możliwości ogrania poprzednich aktów.

Poza tym deweloperzy zadeklarowali przycięcie ilości wymaganego grindu. Ilość aktów w danym epizodzie zostanie zmniejszona, ale nie wpłynie to w żaden sposób na nagrody. Epizod 2 będzie miał pięć aktów tygodniowych i dwa elitarne. Wszystkie Survivals będą wymagały 30 minut zabawy, zamiast 60.

Drugi epizod Nightwave series ma mieć również bardziej angażującą fabułę. Twórcy nie podają szczegółów, ale gracze będą mogli brać w niej udział na nowe sposoby. Kiedy premiera? Niedługo po zakończeniu epizodu pierwszego.

Zobacz także

7 komentarzy