Warframe zostanie next-genem. Lepsza grafika, szybsze ładowanie, PlayStation 5

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
7 3971
Warframe zostanie next-genem. Lepsza grafika, szybsze ładowanie, PlayStation 5

Już niedługo będziemy mogli nazywać Warframe prawdziwym “next-genem”. Wszystko dlatego, że sztandarowa gierka Digital Extremes właśnie potwierdziła swoją obecność na konsolach nowej generacji.

Premiera na PlayStation 5 będzie miała miejsce pod koniec tego roku. O wersji XBOX Series X dowiemy się więcej w najbliższych tygodniach.

Podstawową różnicą pomiędzy PC a PS5/XSX będzie… grafika oraz nowe możliwości techniczne.

Warframe będzie wyglądać i grać lepiej niż kiedykolwiek na sprzęcie nowej generacji. Granie w rozdzielczości do 4k i 60 FPS oznacza, że żaden szczegół nie umknie Ci z oczu, gdy zanurzysz się w kolejną misję. Spędziliśmy wiele czasu i energii na opracowaniu nowego ulepszonego renderowania, aby Warframe było jeszcze bardziej imponujące wizualnie na nowym sprzęcie! Ta nowa technologia renderowania tworzy dramatyczne i dynamicznie oświetlenie, które podąża za naturalnym kierunkiem/oświetleniem dobrowolnego źródła światła środowiska.

Możesz również spodziewać się krótszych czasów ładowania w całej grze, dzięki nowej generacji dysku SSD! Nie tylko będziesz w stanie rozpocząć kolejną przygodę szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, ale zauważysz poprawę jakości tekstur w całym Systemie Origin. 

Sami zobaczcie, jak prezentuje się “next-genowy” Warframe. Aż trudno uwierzyć, że to gierka z 2013 roku, prawda?

 

***

***

***

Szczegóły TUTAJ.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube