Wasz ukochany Metin2 dostał właśnie nowy dodatek

Dodany przez guru około 3 lata temu
7 7916
Wasz ukochany Metin2 dostał właśnie nowy dodatek

Tydzień temu oficjalna zapowiedź, a dzisiaj wdrożenie na serwery. To się nazywa ekspresowe tempo.

Nowy dodatek do Metin2 – zatytułowany “Klątwa Królowej Węży” – jest już dostępny dla wszystkich Polaków.

Co dokładnie zawiera?

  • Kontynuujemy przygody w Yohara: na nowej mapie Przełęcz Yilad. Można na nią wejść przez Namgan. Czeka tam na graczy seria ekscytujących misji.
  • Dodano nową instancję "Świątynia Węży".
  • Dodano nową "Tajemniczą Instancję". Można do niej wejść przez Namgan. Tutaj bardzo szybko pojawiają się przeciwnicy. Gracze mogą zdobywać mnóstwo łupów i tym samym szybko wbijać poziomy – idealny trening przed wejściem na mapę "Przełęcz Yilad" oraz do "Świątynia Węży".
  • Każda klasa (od poziomu 120) może otrzymać nową zbroję: gracze mogą zbierać materiały w Yoharze i wykorzystać je do wykonania zbroi. Najwięcej tych materiałów można zdobyć jednak w Świątyni Węży.
  • Tajemniczy talizman to nowo dodany talizman, który gracze mogą wykonać z materiałów uzyskanych z Yohary. Daje bonusy żywiołów i SungMa. Najwięcej tych materiałów można zdobyć jednak w Tajemniczej Instancji.
  • Z pomocą NPC Dyrektora Handlowego gracze mogą łatwo teleportować się między Bazarem a Yohara. Działa to jednak w przypadku, jeśli nie opuścisz Bazaru, tylko wrócisz bezpośrednio do Yohary.
  • Dziesiątki poprawek

Metin2 nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To jeden z tych MMORPG-ów, który cieszy się w Polsce dużą większą popularnością niż w Azji czy tzw. “Zachodzie”.

Polska wersja to prawdopodobnie największa i najaktywniejsza wersja gry na świecie. Metin2 ma u nas metkę “kultowego”, choć nie zawsze przyczyniła się do tego jego grywalność.

Zagracie TUTAJ.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube