Wiecie, że gracze League of Legends prosili Riot o usunięcie Yuumi?

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
11 8921
Wiecie, że gracze League of Legends prosili Riot o usunięcie Yuumi?

W sumie to zabawne, kiedy gracze narzekają, że coś jest OP, jest słabe lub wymaga >wstaw poprawkę, która powinna zostać zaimplementowana<, a kiedy sytuacja herosa w jakiejś grze sieciowej nie ulega zmianie, wtedy społeczność prosi o usunięcie postaci. Nie wiem jak regularna to sytuacja w takim League of Legends, ale za czasów kiedy ja aktywnie grałem, w zasadzie nie było miesiąca w którym ktoś by na coś nie narzekał.

Riot Games tym razem przyjrzało się Yuumi, czyli jednej z bardziej unikalnych i krytykowanych bohaterów w League of Legends. Niektórzy uważają, że „Yuumi to niewymagająca szarych komórek bohaterka-samograj, którą mógłby grać nawet prawdziwy kot”, a deweloperzy zapewniają, że jest zupełnie inaczej – czego dowodzą nawet statystyki. Krzywa maestrii Yuumi bardziej przypomina krzywe takich bohaterek jak Akali i Qiyana, które mogą się pochwalić wzrostem współczynnika zwycięstw daleko po przekroczeniu progu 20 meczów.

Yuumi testuje rzeczy, których nie poddaje próbie żaden inny bohater League of Legends. Właśnie dlatego jej współczynnik zwycięstw rośnie na przestrzeni tylu gier. Riot twierdzi,, że również dlatego niektórzy gracze nie uważają jej za „trudną do grania”. Ta bohaterka nie testuje aspektów, które przez wielu graczy są kojarzone z umiejętnym graniem w LoL-a, a wprowadzona coś innego.

Zdaniem Riot Games, Yuumi to bohaterka udana: oferuje wyjątkowy i trafiający do przywoływaczy styl gry. Twórcy przyznają jednak, że gra się przeciwko niej ciężko, dlatego obiecują zapewnienie odpowiednich mechanizmów kontrowania. Niemniej postać ta nie zniknie z League of Legends.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube