Wielki patch w Ravendawn. Nowe regiony i reset profesji

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
21 3878
Wielki patch w Ravendawn. Nowe regiony i reset profesji

Od głośnej premiery Ravendawn (Online) minął już miesiąc, więc czas na pierwszy duży update do gry, który równie dobrze możemy nazywać mini-dodatkiem.

Patch 1.0.5 wprowadził dwa duże regiony: Elder Coast & Frost Steppes, które w znaczący sposób powiększyły i tak już pokaźny kontynent gry, co widać z resztą na poniżej mapie.

Nowe regiony zawierają nowe punkty handlowe, miejsca do grindu i tajemnice do odkrycia.

1.0.5 zawiera również długo reset drzewka reputacji oraz profesji.

Odpowiadając na powszechne zapotrzebowanie wprowadzamy długo oczekiwaną funkcję polegającą na resetowaniu drzewka reputacji i profesji

Jesteśmy świadomi potencjalnego braku równowagi w rozgrywce spowodowanego częstymi resetami, dlatego musieliśmy wymagać nominalnej opłaty za resetowanie reputacji i drzewa profesji. Jednakże dajemy każdemu graczowi darmowy reset zarówno drzewka reputacji, jak i profesji, dzięki czemu możesz udoskonalić swoje wybory bez żadnych kosztów.

Jesteśmy świadomi potencjalnego braku równowagi w rozgrywce spowodowanego częstymi resetami, dlatego musieliśmy wymagać nominalnej opłaty za resetowanie reputacji i drzewa profesji. Jednakże teraz dajemy każdemu graczowi darmowy reset zarówno drzewka reputacji, jak i profesji, dzięki czemu możesz udoskonalić swoje wybory bez żadnych kosztów.

Co jeszcze? Znaczny buff dla całego systemu Wędkarstwa, nowy NPC, zmiany w zadaniach fabularnych i wydarzeniach, usunięcie dziesiątek błędów oraz dalsze udoskonalanie serwerów (ze zwiększeniem przepustowości kanałów), co – cytat – “pomoże zmniejszyć kolejki w okresach największego ruchu” (tak, Ravendawn nadal jest bardzo zapchany).

Pełny patch-note znajdziecie TUTAJ.

 


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube