Wielki turniej w Apex Legends na 80 drużyn odbędzie się w Krakowie!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
2 1816
Wielki turniej w Apex Legends na 80 drużyn odbędzie się w Krakowie!

Niespodzianka! Respawn nie rezygnuje z Apex Legends, a nawet wraz z Electronic Arts organizują pierwsze, oficjalne zawody e-sportowe. Osiemdziesiąt drużyn z całego świata stanie do walki w ramach Apex Legends Preseason Invitational – co lepsze, wydarzenie to odbędzie się w Polsce, a dokładniej w Krakowie. Kiedy? We wrześniu.

13 września w Krakowie rozpocznie się Apex Legends Preseason Invitational i potrwa do 15 września. W zabawie weźmie udział osiemdziesiąt, trzyosobowych zespołów, walczących o nagrody z puli pół miliona dolarów. Jeśli jesteście zainteresowani tematem to nie zwlekajcie, tylko zapisujcie się tutaj.

Pojawi się możliwość oglądania turnieju na żywo w Krakowie oraz poprzez platformy streamingowe. Organizatorzy nie poinformowali jednak jeszcze, w jaki sposób. Apex Legends Preseason Invitational zobaczymy pewnie za pośrednictwem Twitch.tv, ale jeśli chodzi o „fizyczne” uczestnictwo w zawodach, to trzeba czekać na szczegóły.

Same zawody rozpoczną się w systemie podwójnej eliminacji w drabinie wygranych. Wyniki wszystkich starć danego zespołu decydują, czy podczas kolejnej rundy drużyna nadal będzie na drabinie, czy przegra lub ostatecznie odpadnie z zawodów. Ta metoda obowiązywać będzie, aż pozostanie tylko dwadzieścia, najlepszych drużyn.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube