Wiemy dokładnie, kiedy i jak wystartuje Last Epoch

Dodany przez guru 3 miesiące temu
35 11363
Wiemy dokładnie, kiedy i jak wystartuje Last Epoch

Wiemy już, że Last Epoch wystartuje 21 lutego. Ale czy wiemy, o której godzinie to się stanie i jak będzie wyglądał cały proces wdrażania Last Epoch na rynek? No właśnie…

Eleventh Hours Games zdradziło cały harmonogram premiery:

Wersja/Aktualizacja 1.0 stanie się dostępna na Steamie o godzinie 18:00 czasu polskiego i zaraz po pobraniu będziecie mogli wkroczyć do zabawy.

Całość poprzedzi jednak 24-godzinny maintenance, co oznacza, że Last Epoch nie będzie grywalny od wieczora 20 lutego do wieczora 21 lutego.

Drugiego dnia premiery (22 lutego) wystartuje także kampania dropów na Twitchu, gdzie – po wcześniejszym połączeniu kont oraz oglądaniu wybranych streamerów – będziecie mogli zgarnąć unikatowe (!!!) przedmioty kosmetyczne.

***

Przypominamy, że Last Epoch 1.0 wystartuje z sezonami, dwiema nowymi klasami (Falconer, Warlock) oraz unikatowym systemem handlu, który zadowoli zarówno solowych, jak i MMOG-owych graczy (pisaliśmy o nim TUTAJ).

Last Epoch utrzyma też model Buy-To-Play z ceną ok. 160 zł za standardowy egzemplarz. Dzięki temu nie musicie się martwić o żadne Pay2Win. Co prawda udostępniono dwie droższe wersje (Deluxe i Ultimate, za 230 i 300 zł), ale one poza kosmetykami oraz dostępem do soundtracku nie zapewniają żadnej dodatkowe przewagi.

Tak, Last Epoch jest i będzie po polsku!


35 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube