Wiemy już co dokładnie wprowadzi Apex Legends: Dziedzictwo

4 maja rozpocznie się nowy sezon w Apex Legends o nazwie Dziedzictwo! Nadchodzą nowy, stały tryb 3v3, szybująca w przestworzach Legenda Walkiria (pisałem o niej tutaj), nowa broń, aktualizacje map i wiele więcej. W ramach przygotowań do bitwy, Respawn Entertainment wypuściło zwiastun rozgrywki, który pokazuje całą nadchodzącą akcję w Apex Legends: Dziedzictwo.

 Czego zatem można się spodziewać po nowym sezonie w Apex Legends?

 Nowy tryb 3v3 - Areny: W Arenach, będziemy doskonalić swoje umiejętności na nowych, rotacyjnych mapach, takich jak Party Crasher i Phase Runner. W każdej rundzie drużyny będą mogły wykorzystywać swoje mocne strony, wybierając nowy ekwipunek. Gracze będą również mogli zdobywać i wydawać Materiały Rzemieślnicze, aby ulepszać ekwipunek między rundami.

Oprócz standardowych walk na arenach będą odbywać się również dedykowane wydarzenia z lukreatywnymi nagrodami. Walki w meczach 3v3 będą także pomagać graczom zdobywać kolejne poziomy Przepustki Bojowej.

Nowa Legenda - Walkiria: Dzięki jetpackowi wykutemu z pozostałości po Tytanie Polaris Żmii, Walkiria może na chwilę wznieść się ponad pole bitwy. A gdy przyjdzie czas na zabójstwo, może wystrzelić rój pocisków, które zadadzą obrażenia i zdezorientują przeciwnika.

Jeżeli sytuacja stanie się zbyt gorąca, Walkiria może z łatwością wykorzystać swój tryb Ultimate, aby szybko uciec w przestworza - zabierając ze sobą cały oddział, jeżeli kompanom uda się do niego przyczepić.

Nowa potężna, śmiercionośna broń - łuk Bocek: Nowy łuk Bocek jest w stanie zadać ogromne obrażenia tym, którzy potrafią się nim posługiwać. Będziemy musieli oddawać dobrze wyważone strzały, mając oko na amunicję, a także w pełni wykorzystywać możliwości łuku, naładowując strzały w celu uzyskania maksymalnego efektu.

Łuk Bocek nie jest jakimś starożytnym zabytkiem. Gracze mogą zwiększyć jego skuteczność dzięki dwóm dodatkowym slotom - Deadeye Tempo, które pozwala na szybsze naciąganie cięciwy podczas strzelania w idealnym tempie oraz Shatter Caps, które sprawiają, że strzały wybuchają, rozprzestrzeniając się jak pocisk ze strzelby.

Aktualizacje mapy Olimp: Ciekawe rzeczy zmierzają na Olimp, ponieważ na mapie zadokował pewien statek. Przywiózł on ze sobą złośliwą, pasożytniczą roślinę nieznanego pochodzenia. Jej infestacja spowoduje nowe miejsca zrzutu, zmienione linie widzenia i wiele więcej na tej podniebnej arenie.

Apex Legends: Dziedzictwo to także nowa Przepustka Bitewna oferująca wyjątkowe nagrody, takie jak Pakiety Apex, Wzmocnienie XP, a także mnóstwo nowych skórek do broni i Legend. Pojawi się już 4 maja na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC poprzez Origin i Steam. Miłej gry życzę!

Zobacz także

0 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz