WildStar to od dzisiaj inna gra. Rewolucyjny dodatek zmieniający end-game oraz 50 lvl postać dla każdego!

Dodany przez guru ponad 7 lat temu
12 8153
WildStar to od dzisiaj inna gra. Rewolucyjny dodatek zmieniający end-game oraz 50 lvl postać dla każdego!

Stało się. Na serwery WildStar zawitał największy i najbardziej rewolucyjny dodatek w historii, który wywraca rozgrywkę do góry nogami.

Power of the Primal Matrix kompletnie odmienia end-game’ową część WildStar. Po zdobyciu 50 levela odblokowujemy specjalny system – coś jak drzewko w Path of Exile – który pozwala zbierać tzw. Essences i zamieniać je na dodatkowe umiejętności. To nie wszystko – nowe rozszerzenie wprowadza Prime Diffuculty oraz zestaw nowych dungeonów (Coldblood Citadel, Evil from the Ether).

Większość graczy ostrzy sobie jednak zęby na coś innego. Od dzisiaj możemy korzystać z darmowego Jump Eventa, który jednym kliknięciem myszki przenosi nas do maksymalnego poziomu (50 lvl). Radzę się śpieszyć, bo oferta potrwa tylko do niedzielnego wieczora. Potem będziecie musieli znowu expić!

Coś czuję, że po WildStar będą teraz biegać weterani... i "weterani", którzy posiadają niby 50 level, ale którzy totalnie nie ogarniają zasad. Mimo wszystko warto dać temu MMORPG-owi jeszcze jedną szansę. Nie pożałujecie... 

Zagracie TUTAJ

 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube