WildStar wyjaśnia system sąsiedztwa

Dodany przez PefriX prawie 7 lat temu
5 3574
WildStar wyjaśnia system sąsiedztwa

Ostatnim razem pisałem Wam o nadchodzącej aktualizacji do WildStar. Wspominałem o rozszerzeniu housingu o zupełnie nowe opcje, dodaniu dungeonu i ekspedycji do poziomu Prime oraz kilku innych nowościach. Ta pierwsza, wbrew pozorom najważniejsza, została wyjaśniona przez deweloperów gry.

6 września gracze będą mogli rozszerzyć swoje posiadłości. No, nie do końca, bowiem w ramach „Communities” otrzymamy możliwość połączenia naszego kawałka podłogi z innymi sąsiadami. Takie sąsiedztwa mają pełnić rolę podobną do gildii, czyli przede wszystkim pozwolić na socjalizowanie się z innymi. Co ciekawe, można należeć do różnych gildii i nadal tworzyć jedno „Community”.

Do jednego sąsiedztwa może być przypisanych maksymalnie 20 postaci. Warto jednak zaznaczyć, że nasze osiedle wyświetlać będzie jedynie pięć domków do niego przypisanych. Do tego dochodzi spora przestrzeń wspólna, którą dekorować mogą wszyscy członkowie społeczności. Stworzenie takiego „Community” kosztuje 50 Platinum lub 600 Service Tokens, a do tego każdy graczy może należeć tylko do jednego sąsiedztwa.

Na zawołanych projektantów czeka specjalny konkurs. Za kilka dni gracze otrzymają szczegółowe informacje na temat zabawy. Wiemy już, że całość ma dotyczyć właśnie osiedli. Więcej informacji tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube