WildStar zapowiada aktualizację Homecoming

Dodany przez PefriX prawie 7 lat temu
4 3238
WildStar zapowiada aktualizację Homecoming

Można byłoby pisać referaty na temat tego, dlaczego WildStar nie odniósł globalnego sukcesu. Niemniej, nie zmienia to faktu, że wspomniany tytuł jest grą zwyczajnie dobrą, ale nic ponadto. 6 września otrzyma aktualizację Homecoming, która postara się skusić graczy do powrotu oraz dać nieco rozrywki obecnej społeczności.

W sumie, deweloperzy przygotowali ciekawe nowości. Tym razem zamiast latać po galaktyce, wracamy do domu. WildStar posiada całkiem rozbudowany system housingu, który dzięki tej aktualizacji wyniesie na nowy poziom. Wraz z debiutem Homecoming będziemy mogli przenieść własny kawałek podłogi obok sąsiada, by razem stworzyć małe sąsiedztwo. W ramach wspólnych „Community” będzie można współdzielić kawałek lądu.

Przez jeden tydzień każdego miesiąca, dostępne będzie specjalne wydarzenie, nazwane „Residential Renovation”. Event ten skoncentruje się na aktywnościach związanych z posiadaniem własnego domostwa. Za wykonywanie konkretnych zadań zgarniemy nagrody, które przydadzą się podczas upiększania naszego podwórka.

Aktualizacja Homecoming to nie tylko zabawa w sąsiadów (z piekła rodem?), ale również kilka nowości dla postaci wysokopoziomowych. W ich ramach pojawi się sporo zawartości Prime – nowy dungeon oraz ekspedycja. Na koniec wspomnę, że Madame Fay odświeży zawartość swojego sklepiku.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube