Wirtualna influencerka Seraphine nową postacią w League of Legends

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
14 6829
Wirtualna influencerka Seraphine nową postacią w League of Legends

Przyznaję, że Riot Games coraz ciekawiej działa marketingowo. Gracze od dawna wiedzieli bowiem, że Seraphine trafi do League of Legends (19 sierpnia odkryto specjalne konto na Twitterze). Na długo przed wprowadzeniem postaci, stworzono jednak jej konto na Instagramie i całkiem aktywnie je prowadzono. Na tyle, że zgromadziła ponad 377 tysięcy obserwujących! Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem wirtualni influencerzy to teraz niezwykle popularny temat – wystarczy popatrzeć na Vtuberów, którzy podbili YouTube.

Seraphine wykreowana została na typową „idolkę”, zajmującą się śpiewaniem, pisaniem tekstów piosenek, czy po prostu tworzeniem muzyki. Aby skutecznie wpleść ją w League of Legends, postanowiono „zaaranżować” również jej kolaborację z zespołem K/DA. Tak, tym wirtualnym zespołem, stworzonym z postaci z League of Legends, który swojego czasu podbił listy przebojów utworem POP/STARS (380 milionów wyświetleń na YouTube). Seraphine widoczna jest również w ostatnim komiksie o grupie K/Da.

Dlatego Riot Games – serdecznie gratuluję budowania „backgroundu” do postaci z League of Legends. Przejdźmy jednak do rzeczy naprawdę istotnych! Tak prezentują się jej umiejętności:

  • Bierna ― Osobowość Sceniczna - Co trzecia umiejętność podstawowa Seraphine odbija się echem, automatycznie aktywując się po raz drugi. Dodatkowo za każdym razem, gdy użyje umiejętności w pobliżu sojusznika, stworzy Nutę. Każda Nuta daje jej atakom podstawowym dodatkowy zasięg i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne zużywające Nutę.

  • Q ― Wysoka Nuta - Seraphine tworzy czystą nutę, zadając obrażenia magiczne, które są powiększane o procent brakującego zdrowia celu.

  • W ― Dźwięk Przestrzenny - Seraphine otacza pobliskich sojuszników pieśnią, zapewniając im i sobie prędkość ruchu i tarczę. Jeśli Seraphine ma już tarczę, może leczyć pobliskich sojuszników; ilość przywracanego zdrowia zależy od liczby otaczających ją sojuszników.

  • E ― Więcej Basu - Seraphine wyzwala falę niskiego dźwięku, zadając obrażenia magiczne wrogom w linii i spowalniając ich. Wrogowie, którzy byli wcześniej spowolnieni, zostają unieruchomieni, a unieruchomieni zostają ogłuszeni.

  • R ― Bis - Seraphine przejmuje scenę, wyzwalając przykuwającą uwagę siłę, która oczarowuje wrogów i zadaje obrażenia magiczne. Każdy bohater (w tym sojusznicy), który dostanie się w jej władanie, staje się częścią przedstawienia, poszerzając zasięg umiejętności i zapewniając sojusznikom maksimum Nut.

Będziecie mogli zaśpiewać z Seraphine w patchu 10.22, który powinien pojawić się 28 października. Seraphine będzie 152 postacią w League of Legends i zadebiutuje wraz z „superskórką”, której wygląd będzie ulegał zmianie. 

Na starcie ma prezentować się tak, jak na początku swojej drogi w mediach społecznościowych — jak artystka tworząca muzykę w zaciszu swojej sypialni, której historię oznacza zaledwie kilka śledzących ją osób.

Gdy ukończycie trzy misje w ramach jej linii fabularnej, odblokujecie Seraphine z okresu, gdy została odkryta przez Evelynn — bardziej pewną siebie muzycznie i posiadającą własnych fanów oraz doceniany powszechnie talent. Gdy ostatecznie skończycie dwie kolejne misje w jej linii fabularnej, odblokujecie Seraphine, która jest pełnoprawną członkinią K/DA i gwiazdą popu uwielbianą przez fanów na całym świecie.

Na koniec, gdy odblokujecie wszystkie trzy wcielenia, będziecie mogli pomiędzy nimi wybierać na etapie wyboru bohatera. Kosztująca 3250 RP Seraphine z K/DA ALL OUT będzie zawierała nie tylko superskórkę, ale też dwie ikony, emotkę i ramkę pojawiające się w trakcie realizowania jej linii fabularnej, która zostanie odblokowana po zakupie skórki.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube